Uitslagen 2012

Ga naar de site van Racetimer voor de volledige uitslag van 2012. Hieronder vind je de eerste drie finishers op de verschillende afstanden.

Amaze Wonen 5 KM
1e prijs, 5 km, heren, Lucas Bos, 15:35
2e prijs, 5 km, heren, Kelide Aminboru 15:37
3e prijs, 5 km, heren, Rik Wolswinkel 16:08

1e prijs, 5 km, dames, Anouska Humblet-Liefaart    17:45
2e prijs, 5 km, dames, Veerle Bakker, 17:58
3e prijs, 5 km, dames, Jasmijn Bakker, 18:39

Run2Day 5 K Schoolchallenge
1e prijs, 5 km, jongens,  Kalle van Riemsdijk – ’t Hooghe Landt
2e prijs, 5 km, jongens,  Tobia Hoek  – ’t Hooghe Landt
3e prijs, 5 km, jongens,  Senne Hemelaar – ’t Hooghe Landt

1e prijs, 5 km, dames, Monica Huurman – Vathorst College
2e prijs, 5 km, dames, Aurelia Wurfbain – – ’t Hooghe Landt
3e prijs, 5 km, dames, Femke Kuiper – Het nieuwe Eemland

Sens 42KM
1e prijs, 42 km, heren sen., Bas Mekking, 2:49, Cialfo
2e prijs, 42 km, heren sen., Valentin Maier, 2:53:01, Roemenie
3e prijs, 42 km, heren sen., Michel Besseling, 2:53:24, Triathlon

1e prijs, 42 km, dames sen., Ingeborg Couvee, 3:24:11, AKU
2e prijs, 42 km, dames sen., Lydia Doornbos, 3:24:59, avVN
3e prijs, 42 km, dames sen., Margot Visser, 3:35, Triathlon

1e prijs, 42 km, heren 40, Han Wolsing, 2:45, Triathlon
2e prijs, 42 km, heren 40, Bernard Roelen, 2:48, Loopgroep PK
3e prijs, 42 km, heren 40, Wouter Zondervan, 3:06, Triathlon

1e prijs, 42 km, dames 40, Nicole Philippens, 3:18, Triathlon
2e prijs, 42 km, dames 40, Linda Mossink, 3:33, Triathlon
3e prijs, 42 km, dames 40, Petra van Bekkum, 3:37, Pallas

1e prijs, 42 km, heren 50, Wim Tijssen, 3:06, Loopgroep PK
2e prijs, 42 km, heren 50, Frank van der Mark, 3:11, Aart Stigter
3e prijs, 42 km, heren 50, Berry Ruitenbeek, 3:15, BAV

1e prijs, 42 km, dames 50, Helen Gonzales, 3:49, Sparta
2e prijs, 42 km, dames 50, Janny van de Berkt, 3:55, Triathlon
3e prijs, 42 km, dames 50, Els Rijkhoff, 4:22, Zaanland

1e prijs, 42 km, heren 60, Ernst Pommerel, 3:41, Triathlon
2e prijs, 42 km, heren 60, Jan Wilem van Wijk, 3:58, Triathlon
3e prijs, 42 km, heren 60, Jan Troost, 4:03, Altis

1e prijs, 42 km, heren recreatie, David Claus, 3:04, Amersfoort
2e prijs, 42 km, heren recreatie, Naftali Gefen, 3:06, Baarn
3e prijs, 42 km, heren recreatie, Jos Roest, 3:07, Almere

1e prijs, 42 km, dames recreatie, Jacomina Eijkelboom, 3:24, Amersfoort
2e prijs, 42 km, dames recreatie, Maaike Spoor, 3:25, Amersfoort
3e prijs, 42 km, dames recreatie, Lora Willekes, 3:48, Ens

Saucony 21 km
1e prijs, 21 km, heren sen.    Ruggiero Giovanni, 1:15:06, Lubrense
2e prijs, 21 km, heren sen.    Michael Groenewegen , 1:17, Achilles
3e prijs, 21 km, heren sen.    Sicco Bus, 1:21, Altis

1e prijs, 21 km, dames sen., Sonja van Hamersveld, 1:35, Dolichos
2e prijs, 21 km, dames sen., Yvonne Versteegh, 1:36, Loopgroep PK
3e prijs, 21 km, dames sen., Margo Maasman, 1:39, Triathlon

1e prijs, 21 km, heren 40, Hans Brons, 1:20, Eindhoven Athletiek
2e prijs, 21 km, heren 40, Fred Reitsma, 1:24, NOP
3e prijs, 21 km, heren 40, Jeroen van de Calseijde, 1:25, Triathlon

1e prijs, 21 km, dames 40, Anita van den Bogert, 1:33, Altis
2e prijs, 21 km, dames 40, Marlies Schoonhoven, 1:36, AWV Delden
3e prijs, 21 km, dames 40, Karin van Gorp, 1:45, Sparta

1e prijs, 21 km, heren 50, Wout Mensink, 1:22, Running 2000
2e prijs, 21 km, heren 50, Hans Rawee, 1:28:14,    Triathlon
3e prijs, 21 km, heren 50, Adrie van Graafeiland, 1:28:23, Triathlon

1e prijs, 21 km, dames 50, Susan Hagevoort, 1:36, Triathlon
2e prijs, 21 km, dames 50, Petra Martens, 1:40, Pijnenburg
3e prijs, 21 km, dames 50, Nannie Putters, 1:44, Triathlon

1e prijs, 21 km, heren 60, Hans van Megen, 1:39, U-track
2e prijs, 21 km, heren 60, Cees Broeze, 1:43, Altis
3e prijs, 21 km, heren 60, Gerard Schut, 1:46, Altis

1e prijs, 21 km, dames 60, Ali Veenstra, 2:02, Triathlon
2e prijs, 21 km, dames 60, Ingrid Molenski, 2:11, AAC ‚61
3e prijs, 21 km, dames 60, Mieke van Kaam, 2:19, Triathlon

1e prijs, 21 km, heren recreatie, Ronald Bassa, 1:15
2e prijs, 21 km, heren recreatie, Michael van Wegen, 1:21
3e prijs, 21 km, heren recreatie, Marijn Gurken, 1:22

1e prijs, 21 km, dames recreatie, Femke van Hamersveld    1:32
2e prijs, 21 km, dames recreatie, Leoni Alfrink, 1:36
3e prijs, 21 km, dames recreatie, Ilse Oldenburger, 1:38

Alliantie 10 KM
1e prijs, 10 km, heren, Jonathan Hebly, 34:16
2e prijs, 10 km, heren, Fabio Rea, 34:39
3e prijs, 10 km, heren, Aart Stigter, 34:42

1e prijs, 10 km, dames, Evelien Broeke, 40:45
2e prijs, 10 km, dames,Mirte Leloup, 42:22
3e prijs, 10 km, dames,Esther Schilt, 43:08